Září 2012

Alicia Keys vítězí jako Girl On Fire

17. září 2012 v 17:15
Z novinky rovnou na vrchol se vyšvihla Alicia Keys, která spolu s Nicki Minaj aktuálně boduje s novým singlem Girl On Fire. Alicia, jejíž nová studiová deska vyjde už v listopadu, tak odsouvá z 1.místa na stříbro Linkin Park, a bronzem doplňují sestatvu na stupních vítězů Raego spolu s Jarkem Šimkem, kteří se spojili a vznikl z toho song Vodopád.

O nejvýraznější skok kola se postaral Retard Paulie Garand. Ten se zlepšil ze 17.místa až na čtyřku, a slaví své doposud nejlepší umístění. Posledním článkem elitní pětice je kapela Kryštof, která se s Inzerátem sesunula o 3 místa níže.

Další úspěšnou novinku k nám vyslali Green Day, song Kill The DJ bere ve svém první týdnu 6.místo, a navíc mají Green Day ještě na 11.pozici předchozí singl Oh Love. O 5 míst vzhůru stoupá Nicki Minaj zásluhou songu Pound The Alarm, a hned za ní se uhnízdili další 2 novinky od Zaz a Taylor Swift, které tak vyšoupli Annu K. z předních pozic až na 10.místo. Připomeňme, že hit Mezi kostmi od Anny K. bral minule bronz.

Slušně jste zamíchali kartami i v druhé desítce, která tentokrát registruje nezvykle mnoho výrazných poklesů. Z pětky na dvanáctku spadla Pink a singl Blow Me (One Last Kiss) zároveň po 7 týdnech u nás končí. Ještě hůře dopadla Lucka Vondráčková, která musí s písní Kdy vzlétnu já spolknout pád ze čtyřky na 13.příčku, hned o 11 míst níže jde Ellie Goulding a Lights (ze 6.na 17.) a pádem týdne se stává Amy Macdonald s Pride (ze 7. na 19.) Důvod k radosti nemá ani Tereza Kerndlová, její poslední singl Tepe srdce mý sice přes pár týdny hitparádu vyhrál, ale tentokrát se jen těsně vešel do postupující dvacítky a je tedy až 20.

Minule jsme vzhledem k delší pauze mezi hitparádami nasazovali rovnou 10 novinek, tentokrát se však vracíme k modelu 5 nových kousků. Nově můžete hlasovat pro One Republic a Feel Again, a ve hře zůstává také Pink, jen jsme vyměnili odcházející hit Blow Me za nový singl Try. Další novinky mají na svědomí Leona Lewis, Christina Aquilera a z domácí scény Daniel Mrózek, který představuje svůj Poslední náboj.

1.Alicia Keys feat N.Minaj - Girl On Fire 1.kolo
2.Linkin Park - Lost In The Echo 6.kolo
3.Raego feat J.Šimek - Vodopád 1.kolo
4.Paulie Garand - Retard 3.kolo
5.Kryštof - Inzerát 2.kolo
6.Green Day - Kill The DJ 1.kolo
7.Nicki Minaj - Pound The Alarm 3.kolo
8.Zaz - Je Veux 1.kolo
9.Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together 1.kolo
10.Anna K. - Mezi kostmi 4.kolo
11.Green Day - Oh Love 5.kolo
12.Pink - Blow Me (One Last Kiss) 7.kolo
13.Lucie Vondráčková - Kdy vzlétnu já 3.kolo
14.Emeli Sandé - Read All About It Part III 1.kolo
15.Kateřina Marie Tichá - Vzpomínej 1.kolo
16.Skipe feat M.Pártlová - Mezi nebem a zemí 1.kolo
17.Ellie Goulding - Lights 2.kolo
18.Owl City feat C.R.Jepsen - Good Time 2.kolo
19.Amy Macdonald - Pride 3.kolo
20.Tereza Kerndlová - Tepe srdce mý 6.kolo

Vypadli :
Muse - Madness
M.Ronson feat Katy B - Anywhere In The World
Maroon 5 - One More Night
Alžběta - Sotva dýchám
D.Guetta feat Sia - She Wolf (Falling To Pieces)
Marina and The Diamond - Primadonna
Of Monsters and Men - Little Talks
Will.I.Am feat E.Simmons - This Is Love

Skončili po 7 týdnech :
Voxel - Hitmaker
Gym Class Heroes feat R.Tedder - The Fighter

Novinky :
N1 One Republic - Feel Again
N2 Pink - Try
N3 Leona Lewis - Trouble
N4 Daniel Mrózek - Poslední náboj
N5 Christina Aguilera - Your Body


Top Twenty se vrací i s Linkiny na 1.místě

13. září 2012 v 22:18
Po měsíční dovolence se hitparáda Top Twenty vrací zpět v plné síle! Na zlato se tentokrát vrací kapela Linkin Park, kteří během naší pauzy stihli vydat videoklip Lost In The Echo, a právě tato pecka je aktuální number one našeho žebříčku. Rovnou z novinky na dvojku vystřelili Kryštofové v čele s Richardem Krajčem a jejich novinkou Inzerát, která předznamenává stejnojmenné album. Elitní trojici doplňuje Anna K., jejíž song Mezi kostmi se po minulém triumfu musí spokojit se 3.místem.

Už na 4.místo si polepšila Lucka Vondráčková a její filmový sondtrack k Rebelce nazvaný Kdy vzlétnu já, a Top 5 uzavírá rebelka Pink, a to stále ještě s pilotním singlem z nového alba The Truth About Love, kterým je hit Blow Me (One Last Kiss). Už příští týden však od Pink nasadíme žhavou novinku Try.

V druhé půlce první desítky se nachází britská hvězda Ellie Goulding s megahitem Lights, skotská písničkářka Amy Macdonald a její balada Pride, skladba Sotva dýchám od Alžběty, Hitmaker Voxel a celou tuto společnost uzavírá dvojice David Guetta a Sia se singlem She Wolf (Falling To Pieces).
Pád týdne má na triku Tereza Kerndlová, její píseň Tepe srdce mý klesá z 5. až na 16.místo a zdaleka zatím neslaví takové úspěchy jako předchozí singly Kerndlové.
Do dalšího kola už nelze hlasovat pro Voxela a také Gym Class Heroes s Ryanem Tedderem, kteří po 7 týdnech musí hitparádu opustit. Fanoušci Ryana Teddera se ale brzy můžou těšit na novinku Feel Again od jeho domovské kapely One Republic, kterou brzy nasadíme.

Novinek tentokrát nasazujeme rovnou 10, a to kvůli již zmíněné měsíční pauze která proběhla. Najdete mezi nimi to nejdůležitější, co za uplynulý měsíc vyšlo - ať už eletro mňamku Madness od britských Muse, obrovský hit We Are Never Ever Getting Back Together od Taylor Swift, Green Day, kteří před vydáním albové trilogie vypouští jednu ochutnávku za druhou, nebo třeba čokoládové duo Alicia Keys - Nicki Minaj s duetem Girl On Fire. Zcela jistě nejstarší novinku předtavuje excentrickáí Francouzka Zaz, hitovka Je Veux totiž po dlouhé době od vydání konečně díky konceru Zaz na Colors Of Ostrava doplachtila i do ČR. Z domácí scény nasazujeme Raega, novou zpěvačku na české scéně Kateřinu Marii Tichou či duet Skipe feat Martina Pártlová, o který jste si psali.

1.Linkin Park - Lost In The Echo 5.kolo
2.Kryštof - Inzerát 1.kolo
3.Anna K. - Mezi kostmi 3.kolo
4.Lucie Vondráčková - Kdy vzlétnu já 2.kolo
5.Pink - Blow Me (One Last Kiss) 6.kolo
6.Ellie Goulding - Lights 1.kolo
7.Amy Macdonald - Pride 2.kolo
8.Alžběta - Sotva dýchám 4.kolo
9.Voxel - Hitmaker 7.kolo
10.D.Guetta feat Sia - She Wolf (Falling To Pieces) 1.kolo
11.Green Day - Oh Love 4.kolo
12.Nicki Minaj - Pound The Alarm 2.kolo
13.M.Ronson feat Katy B - Anywhere In The World 5.kolo
14.Marina and The Diamond - Primadonna 4.kolo
15.Owl City feat C.R.Jepsen - Good Time 1.kolo
16.Tereza Kerndlová - Tepe srdce mý 5.kolo
17.Paulie Garand - Retard 2.kolo
18.Gym Class Heroes feat R.Tedder - The Fighter 7.kolo
19.Of Monsters and Men - Little Talks 3.kolo
20.Will.I.Am feat E.Simmons - This Is Love 3.kolo

Vypadli :
Kamila Nývltová - Něco jsi slíbil
Lana Del Rey - Summertime Sadness

Skončili po 7 týdnech :
Evanescence - Lost In Paradise
Ty Nikdy - Závist
Majk Spirit . Ženy třeba lúbiť

Novinky
N1 Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together
N2 Raego feat J.Šimek - Vodopád
N3 Emeli Sandé - Read All About It Part III
N4 Skipe feat M.Pártlová - Mezi nebem a zemí
N5 Alicia Keys feat N.Minaj - Girl On Fire
N6 Zaz - Je Veux
N7 Kateřina Marie Tichá - Vzpomínej
N8 Green Day - Kill The DJ
N9 Muse - Madness
N10 Maroon 5 - One More Night