Novou jedničku slaví Anna K.

14. srpna 2012 v 12:01
Česká zpěvačka Anna K. se ve svém 2.týdnu v Top Twenty vyšvihla z minule dvojky až na zlato, a slaví už své druhé vítězství v naší hitparádě, před časem se totiž až na vrchol dostal její hit Moudřejší než noc, taktéž z aktuálního alba Relativní čas.

Minule vítězní Linkin Park se tak musí spokojit se stříbrem pro jejich aktuální singl Lost In The Echo, a Linkini zatím během 4 týdnů v hitparádě neskončili hůře než 2. Medailové pozice tentokrát doplňují Evanescence se singlem Lost In Paradise, kteří stoupají z 9. místa na trojku, ale zároveň se s námi musí po 7 kolech rozloučit.

Velký skok nahoru zaznamenala i Pink, která se zlepšila z 13.místa až na bramborovou medaili, přesto ani vzestup o 9 míst není postupem týdne. První pětici uzavírá Tereza Kerndlová se singlem Tepe srdce mý, která nám pozvolna padá dolů - před dvěma týdny byla zlatá, minule bronzová, a teď 5.

Nejvýše umístěnou novinku má na kontě Lucka Vondráčková s písní Kdy vzlétnu já z animovaného filmu Rebelka, kterou jste poslali na šestku, 7. jsou Mark Ronson s Katy B a jejich Anywhere In The World a na 8.místě další novinka - skotská písničkářka Amy Macdonald s novým singlem Pride. Desítku nejlepších nám uzavírají Voxel, který s Hitmakerem poskočil z 20.místa až na devítku a stal se postupem týdne, a také žhavá novinka od šílené rapperky Nicki Minaj - po megahitu Straships představuje další singl Pound The Alarm na 10.místě.

Ve druhé desítce nalezneme další 2 loučení. Po Evanescence naplnili 7 týdnů také Ty Nikdy, kteří odcházejí se Závistí z 12.místa a Majk Spirit - ten však se singlem Ženy třeba lúbiť klesl z 10. na 20.místo, což znamená označení pád týdne. V tomto kole nebylo o zvraty nouze.

Do Top 20 se na základě vašich hlasů vůbec nevešly Veronicas a Julia Volkova. Naopak nově můžete hlasovat pro 5 novinek. Pilotní singl k novému albu Inzerát představuje kapela Kryštof, a singl neze stejný název - tedy Inzerát. Novinka číslo 2 není novinkou v pravém slova smyslu, jde totiž o rok a půl starý song Britky Ellie Goulding - Lights. Ten ale až teď začal bodovat ve světových hitparádách, a tak ho nasazujeme i my. S další novinkou přicházejí Owl City ve spolupráci s Carly Rae Jepsen, David Guetta, který se po hitu Titanium opět spojil síly se Siou a nahráli singl She Wolf (Falling To Pieces), a také finalistka X Factoru Kamila Nývltová.

Hlasujte do dalšího kola do neděle 19.8. Díky za hlasy.

1.Anna K. - Mezi kostmi 2.kolo
2.Linkin Park - Lost In The Echo 4.kolo
3.Evanescence - Lost In Paradise 7.kolo
4.Pink - Blow Me (One Last Kiss) 5.kolo
5.Tereza Kerndlová - Tepe srdce mý 4.kolo
6.Lucie Vondráčková - Kdy vzlétnu já 1.kolo
7.Mark Ronson feat Katy B - Anywhere In The World 4.kolo
8.Amy Macdonald - Pride 1.kolo
9.Voxel - Hitmaker 6.kolo
10.Nicki Minaj - Pound The Alarm 1.kolo
11.Marina and The Diamond - Primadonna 3.kolo
12.Ty Nikdy - Závist 7.kolo
13.Alžběta - Sotva dýchám 3.kolo
14.Green Day - Oh Love 3.kolo
15.Paulie Garand - Retard 1.kolo
16.Gym Class Heroes feat R.Tedder - The Fighter 6.kolo
17.Lana Del Rey - Summertime Sadness 2.kolo
18.Will.I.Am feat E.Simons - This Is Love 2.kolo
19.Of Monsters and Men - Litlle Talks 2.kolo
20.Majk Spirit - Ženy třeba lúbiť 7.kolo

Vypadli :
21.The Veronicas - Lolita
22.Julia Volkova - Didn't Wanna Do It

Skončili po 7 týdnech :
Florence and The Machine - Spectrum
B.O.B. Feat Taylor Swift - Both Of Us
Ben Cristovao - Mine

Novinky
N1 Kryštof - Inzerát
N2 Ellie Goulding - Lights
N3 Owl City feat Carly Rae Jepsen - Good Time
N4 David Guetta feat Sia - She Wolf (Falling To Pieces)
N5 Kamila Nývltová - Něco jsi slíbil

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama