Langerová se vrací na jedničku, Klus překvapivě mimo Top 3

19. května 2012 v 18:15
Aneta Langerová se svojí Vzpomínkou 2012 se po dlouhé době vrací na vrchol naší hitparády, kam stoupá z minulého bronzu. Anetu čeká aktuálně vydání nového koncertního balíčku DVD a CD Pár míst, které vychází již za pár dní. Stříbro si tentokrát odnáší Max Jason Mai, jehož song Don't Close Your Eys 2.místem vylepšil své dosavadní maximum. Poslední pokus, jak získat zlato bude mít Max za týden, protože je u nás už 6 týdnů, a po 7 kolech musí každý hit náš žebříček opustit. Koneckonců stejně dlouho už je u nás i již zmíněná Aneta, a také Anna K., která hitparádu minule vyhrála, ale tento týden se musí spokojit s 3.příčkou, což je pro její aktuální singl Moudřejší než noc určitě také solidní výsledek.

Překvapením kola může být pro někoho relativní neúspěch Tomáše Kluse. Jeho hit Nina totiž předchozích 5 kol pravidelně okupoval stupně vítězů, byl třikrát 1. a dvakrát 2., aletentokrát je z toho bramborové umístění. Vrátí Klusovi fanoušci Tomáše v posledním týdnu zpět do Top 3?
Fenomén současnoti, kterým Klus podle prodeje jeho alb bezpochybu je, měl navíc co dělat aby se udržel před Michalem Hrůzou, který dotahoval, ale nakonec se jeho singl Namaluj svítání musí spokojit s 5.místem.

Stálicí v Top Ten je rapper Lipo, a jeho hitovka s Debbi Ležím v tvé blízkosti, která bere tentokrát 6.pozici. Kdo se naopak do desítky nejlepších vrací je křehká Taylor Swift se svojí filmovou baladou Safe and Sound z filmu Hunger Games, která stoupá z 11. na 7.pozici. Na osmičce je slovenská zpěvačka Dominika Mirgová, jejíž balada Nová si polepšila o 2 místa, 9. pozice patří spolupráci Raega a Kristýny Šebíkové - Nahoru a Top 10 uzavírá Angličanka Adele, její singl Rumour Has It vyletěl na 10.místo z minulé 18.pozice, a stal se postupem týdne.

Nejvýše umístěnou novinkou týdne je kolumbijská hvězda Shakira, její nejnovější singl Addicted To You to dotáhl na 14.místo. Hned za Shakirou je na 15.pozici muž, který se postaral o pád týdne, není jím nikdo jiný než Voxel. Jeho píseň Trip byla minule 8., tentokrát to ale stačí pouze na patnáctku.

A koho jste svým hlasováním do Top 20 vůbec nepustili a musel naší chart opustit? Nejméně hlasů obdrželi Maroon 5 a Wiz Khalifa, Katarina Knechtová, Adam Lambert, Majk Spirit a Rasmus. Místo nich nasazujeme 5 novinek, které se budou snažit do žebříčku prokousat příště. Nově tak můžete hlasovat pro zbrusu nový singl Kanaďanky Alanis Morisette, spolupráci Jessie J. s Davidem Guettou, filmový song od Florence and The Machine, Bruna Marse a z domácí produkce vám představujeme rappera Marpa s písní Jsi nebezpečná.

1.Aneta Langerová - Vzpomínka 2012 6.kolo
2.Max Jason Mai - Dont Close Your Eys 6.kolo
3.Anna K. - Moudřejší než noc 6.kolo
4.Tomáš Klus - Nina 6.kolo
5.Michal Hrůza - Namaluj svítání 6.kolo
6.Lipo feat Debbi - Ležím v tvé blízkosti 6.kolo
7.Taylor Swift - Safe and Sound 6.kolo
8.Dominika Mirgová - Nová 2.kolo
9.Raego feat Kristýna Šebíková - Nahoru 3.kolo
10.Adele - Rumour Has It 5.kolo
11.Tina feat Tomi Popovič - Mám ťa v hlave 3.kolo
12.Richard Müller feat T.Kerndlová - Klid, mír a pokora 4.kolo
13.Kelly Clarkson - Stronger 6.kolo
14.Shakira - Addicted To You 1.kolo
15.Voxel - Trip 2.kolo
16.Alyssa Reid - Alone Again 1.kolo
17.Marie Rottrová - Stínohry 5.kolo
18.Rihanna - Where Have You Been 4.kolo
19.Lana Del Rey - Blue Jeans 2.kolo
20.Coldplay feat Rihanna - Princess od China 1.kolo

Vypadli:
Maroon 5 feat Wiz Khalifa - Payphone
Katarina Knechtová - Zmier svetlo s tmou
Adam Lambert - Better Than I Know Myself
Majk Spirit - Hladám pravdu
The Rasmus - Somewhere

Novinky:
N1 Alanis Morisette - Guardian
N2 Jessie J. feat David Guetta - Laserlight
N3 Florence and The Machine - Breath Of Life
N4 Bruno Mars - Count On Me
N5 Marpo - Jsi nebezpečná

26.5.2012 17:10 HLASOVÁNÍ UKONČENO!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Ch. Kristýna Ch. | Web | 20. května 2012 v 21:09 | Reagovat

9.Raego feat Kristýna Šebíková – Nahoru    
3%     (3)

2 Paulina Paulina | Web | 21. května 2012 v 20:38 | Reagovat

Hlasovala jsem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama