Květen 2012

Langerová odchází z jedničky, zaujme její místo novinka od Kluse?

26. května 2012 v 18:30
Aneta Langerová potvrdila svoje minulé vítězství se Vzpomínkou, a celkově opanovala naši hitparádu potřetí a zároveň naposled. Je u nás totiž už 7 týdnů a tak musí zákonitě žebříček opustit. Zmiňovaná skladba je pilotním singlem z DVD a CD Pár míst, které Anetě právě vychází, a již je opatřená i videoklipem.

Kromě Anety tentokrát končí po 7 týdnech i další songy, celkem 8 hitů musí naši hitparádu opustit, a shodou okolností se všechny seřadily na prvních 8 místech. Stříbrný je Tomáš Klus, který sice dlouho útočil na prvenství, ale nakonec své sokyni těsně podlehl. Jeho Nina sice v hitparádě končí, ale fanoušci pro něj můžou hlasovat dále, nasazujeme totiž jako novinku další singl z megaúspěšně desky Racek - Pánubohudooken. Top 3 uzavírá slovenský Max Jason Mai, a jeho soutěžní song z Eurovize 2012 Don't Close Your Eys, který bohužel v Evropě nezaujal a nepostoupil.

Na 4.místě máme postup týdne pro Kelly Clarkson, ta se sem vyšvihla z minulé 13.příčky, a postarala se tak v posledním kole o svůj nejlepší výsledek. Hit Stronger sice v hitparádě taky končí, ale na jeho úspěch se pokusí navázat novinka Dark Side. Z 5.místa se s námi loučí Michal Hrůza a Namaluj svítání, 6. je Lipo s Debbi a Ležím v tvé blízkosti, a na sedmičku klesá minule bronzová Anna K. a její aktuální singl Moudřejší než noc z alba Relativní čas. Na 8.místě se nachází filmový hit Safe and Sound od Tayor Swift, a tím se také uzavírá skupina prvních 8 míst, pro které už nelze nadále hlasovat.

První hlasovatelné místo je devítka, tam je Raego s Kristýnou Šebíkovou - Nahoru, a hned za ním na 10.pozice je nejvyšší novinka z minula Marpo s písní Jsi nebezpečná. Pád týdne prodělala Slovenka Dominika Mirgová, její balada Nová padá z 8.místa až na 16.pozici.

A kdo se do žebříčku tentokrát vůbec neprobojoval a končí? Coldplay s Rihannou, Shakira, Alyssa Reid, a z novinek z minulého týdne Alanis Morisette a také spolupráce Jessie J. A Davida Guetty.
Nově pak můžete hlasovat hned pro 8 songů, ačkoliv obvykle nasazujeme jen 5 novinek, tentokrát kvůli velkému počtu hitů, které po 7 týdnech končí, uděláme vyjímku.
Z domácí scény vám představujeme již zmíněného Tomáše Kluse, dále pak duet Terezy Kerndlové a Miša Bielyho, Zuzanu Smatanovou, fenomenálního Rytmuse a talentovanou Celeste Buckingham. Ze světových hitů můžete nově hlasovat pro Kelly Clarkson, Kylie Minogue či skupinu Gossip.

Díky za vaše hlasy (tento týden přišel rekordní počet). Hlasujte do nového kola do 3.6.2012

1.Aneta Langerová - Vzpomínka 2012 7.kolo
2.Tomáš Klus - Nina 7.kolo
3.Max Jason Mai - Don't Close Your Eys 7.kolo
4.Kelly Clarkson - Stronger 7.kolo
5.Michal Hrůza - Namaluj svítání 7.kolo
6.Lipo feat Debbi - Ležím v tvé blízkosti 7.kolo
7.Anna K. - Moudřejší než noc 7.kolo
8.Taylor Swift - Safe and Sound 7.kolo
9.Raego feat Kristýna Šebíková - Nahoru 4.kolo
10.Marpo - Jsi nebezpečná 1.kolo
11.Adele - Rumour Has It 6.kolo
12.Bruno Mars - Count On Me 1.kolo
13.Marie Rottrová - Stínohry 6.kolo
14.Lana Del Rey - Blue Jeans 3.kolo
15.Richard Müller feat T.Kerndlová - Klid, mír a pokora 5.kolo
16.Dominika Mirgová - Nová 3.kolo
17.Tina feat Tomi Popovič - Má ťa v hlave 4.kolo
18.Rihanna - Where Have You Been 5.kolo
19.Florence and The Machine - Breath Of Life 1.kolo
20.Voxel - Trip 3.kolo

Vypadli :
Jessie J. feat D.Guetta - Laserlight
Alyssa Reid - Alone Again
Shakira - Addicted To You
Alanis Morisette - Guardian
Coldplay feat Rihanna - Princess of Chine

Novinky
N1 Celeste Buckingham - Run Run Run
N2 Rytmus - Deti stratenej generácie
N3 Tomáš Klus - Pánubohudooken
N4 Kelly Clarkson - Dark Side
N5 Gossip - Move In The Right Direction
N6 Kylie Minoque - Time Bomb
N7 Tereza Kerndlová feat Mišo Biely - Všatko sa dá
N8 Zuzana Smatanová - Dnes sa mi nechce nič

3.6.2012 12:00 HLASOVÁNÍ UKONČENO!


Langerová se vrací na jedničku, Klus překvapivě mimo Top 3

19. května 2012 v 18:15
Aneta Langerová se svojí Vzpomínkou 2012 se po dlouhé době vrací na vrchol naší hitparády, kam stoupá z minulého bronzu. Anetu čeká aktuálně vydání nového koncertního balíčku DVD a CD Pár míst, které vychází již za pár dní. Stříbro si tentokrát odnáší Max Jason Mai, jehož song Don't Close Your Eys 2.místem vylepšil své dosavadní maximum. Poslední pokus, jak získat zlato bude mít Max za týden, protože je u nás už 6 týdnů, a po 7 kolech musí každý hit náš žebříček opustit. Koneckonců stejně dlouho už je u nás i již zmíněná Aneta, a také Anna K., která hitparádu minule vyhrála, ale tento týden se musí spokojit s 3.příčkou, což je pro její aktuální singl Moudřejší než noc určitě také solidní výsledek.

Překvapením kola může být pro někoho relativní neúspěch Tomáše Kluse. Jeho hit Nina totiž předchozích 5 kol pravidelně okupoval stupně vítězů, byl třikrát 1. a dvakrát 2., aletentokrát je z toho bramborové umístění. Vrátí Klusovi fanoušci Tomáše v posledním týdnu zpět do Top 3?
Fenomén současnoti, kterým Klus podle prodeje jeho alb bezpochybu je, měl navíc co dělat aby se udržel před Michalem Hrůzou, který dotahoval, ale nakonec se jeho singl Namaluj svítání musí spokojit s 5.místem.

Stálicí v Top Ten je rapper Lipo, a jeho hitovka s Debbi Ležím v tvé blízkosti, která bere tentokrát 6.pozici. Kdo se naopak do desítky nejlepších vrací je křehká Taylor Swift se svojí filmovou baladou Safe and Sound z filmu Hunger Games, která stoupá z 11. na 7.pozici. Na osmičce je slovenská zpěvačka Dominika Mirgová, jejíž balada Nová si polepšila o 2 místa, 9. pozice patří spolupráci Raega a Kristýny Šebíkové - Nahoru a Top 10 uzavírá Angličanka Adele, její singl Rumour Has It vyletěl na 10.místo z minulé 18.pozice, a stal se postupem týdne.

Nejvýše umístěnou novinkou týdne je kolumbijská hvězda Shakira, její nejnovější singl Addicted To You to dotáhl na 14.místo. Hned za Shakirou je na 15.pozici muž, který se postaral o pád týdne, není jím nikdo jiný než Voxel. Jeho píseň Trip byla minule 8., tentokrát to ale stačí pouze na patnáctku.

A koho jste svým hlasováním do Top 20 vůbec nepustili a musel naší chart opustit? Nejméně hlasů obdrželi Maroon 5 a Wiz Khalifa, Katarina Knechtová, Adam Lambert, Majk Spirit a Rasmus. Místo nich nasazujeme 5 novinek, které se budou snažit do žebříčku prokousat příště. Nově tak můžete hlasovat pro zbrusu nový singl Kanaďanky Alanis Morisette, spolupráci Jessie J. s Davidem Guettou, filmový song od Florence and The Machine, Bruna Marse a z domácí produkce vám představujeme rappera Marpa s písní Jsi nebezpečná.

1.Aneta Langerová - Vzpomínka 2012 6.kolo
2.Max Jason Mai - Dont Close Your Eys 6.kolo
3.Anna K. - Moudřejší než noc 6.kolo
4.Tomáš Klus - Nina 6.kolo
5.Michal Hrůza - Namaluj svítání 6.kolo
6.Lipo feat Debbi - Ležím v tvé blízkosti 6.kolo
7.Taylor Swift - Safe and Sound 6.kolo
8.Dominika Mirgová - Nová 2.kolo
9.Raego feat Kristýna Šebíková - Nahoru 3.kolo
10.Adele - Rumour Has It 5.kolo
11.Tina feat Tomi Popovič - Mám ťa v hlave 3.kolo
12.Richard Müller feat T.Kerndlová - Klid, mír a pokora 4.kolo
13.Kelly Clarkson - Stronger 6.kolo
14.Shakira - Addicted To You 1.kolo
15.Voxel - Trip 2.kolo
16.Alyssa Reid - Alone Again 1.kolo
17.Marie Rottrová - Stínohry 5.kolo
18.Rihanna - Where Have You Been 4.kolo
19.Lana Del Rey - Blue Jeans 2.kolo
20.Coldplay feat Rihanna - Princess od China 1.kolo

Vypadli:
Maroon 5 feat Wiz Khalifa - Payphone
Katarina Knechtová - Zmier svetlo s tmou
Adam Lambert - Better Than I Know Myself
Majk Spirit - Hladám pravdu
The Rasmus - Somewhere

Novinky:
N1 Alanis Morisette - Guardian
N2 Jessie J. feat David Guetta - Laserlight
N3 Florence and The Machine - Breath Of Life
N4 Bruno Mars - Count On Me
N5 Marpo - Jsi nebezpečná

26.5.2012 17:10 HLASOVÁNÍ UKONČENO!


Anna K. smetla konkurenci v čele s Klusem, Langerovou nebo Maiem

12. května 2012 v 16:35
O velké překvapení v naší hitparádě se tentokrát postarala zpěvačka Anna K. Její aktuální singl Moudřejší než noc z loňské desky Relativní čas si totiž tento týden polepšil z minulé 8.příčky až na samotný vrchol, kde střídá Tomáše Kluse. Ten vedl se svojí Ninou hitparádu předchozí 3 týdny, tentokrát však jen těsně udržel 2.místo před dotírající Anetou Langerovou se Vzpomínkou 2012 na trojce, a čtvrtým Maxem Jasonem Maiem se soutěžní skladbou pro Eurovizi Don't Close Your Eys.

Top 5 doplňuje spolupráce rappera Lipa s Debbi nazvaná Ležím v tvé blízkosti, za ní je další rapper Raego, jehož song s Kristýnou Šebíkovou Nahoru zatím není tak úspěšný jako jeho předchozí duety a u nás mu to stačí aktuálně na 6.místo, kam klesá z minulé čtyřky. Top 5 opustil i Michal Hrůza, Namaluj svítání bere tentokrát 7.pozici, a i zbytek Top 10 je tento týden kompletně v česko-slovenské režii, na osmičce máme žhavou novinku z minula - Voxela a jeho píseň Trip, 9. je Richard Müller s Terezou Kerndlovou a baladou Klid, mír a pokora, a na chvostu Top Ten se nám usídlila Dominika Mirgová a její lovesong Nová. Ke spolupráci Müllera a Kerndlové ještě dodejme, že si polepšili oproti minulému týdnu o 7 míst, a spolu s vítěznou Annou K. tak mají na triku postup týdne.

Největší pád zaznamenala barbadoská kráska Rihanna. Její 4.singl z alba Talk That Talk, kterým je skladba Where Have You Been je sice označován za budoucí hit letošního léta, u nás jste ale pro ni hlasovali málo, a tak padá z 11. až na 20.místo. O moc lépe nedopadla ani Adele, o jejímž možném listopadovém koncertě v Praze se spekuluje v médiích, song Rumour Has It totiž z 10.místa spadl až 18.příčku. Tento týden jste vůbec nějak zanevřeli na zahraniční produkci. Nejen že v Top 10 jsou výhradně české nebo slovenské hity, ale mezi 5 odpadlíky, kteří dostali nejméně hlasů, jsou jen zahraniční songy. Končí překvapivě nejnovější Linkin Park, Katy Perry, Kanaďanka Carly Rae Jepsen se svým hitem Call Me Maybe, Cascada a Emeli Sandé.

Protože se aktálně v chart nachází mnohem méně zahraničních hitů než domácích, novinky jsme vybírali výhradně ve světě. Zaujmout se vás pokusí 2 duety - Coldplay s Rihannou, a Maroon 5 s Wiz Khalifou, finská kapela Rasmus, a 2 zpěvačky - kolumbijská krasavice Shakira i Alyssa Reid s covervezí hitu Alone.
Hlasujte do soboty 19.5. Díky za vaše hlasy.

19.5.2012 16:00 - HLASOVÁNÍ UKONČENO!

1.Anna K. - Moudřejší než noc 5.kolo
2.Tomáš Klus - Nina 5.kolo
3.Aneta Langerová - Vzpomínka 2012 5.kolo
4.Max Jason Mai - Dont Close Your Eys 5.kolo
5.Lipo feat Debbi - Ležím v tvé blízkosti 5.kolo
6.Raego feat Kristýna Šebíková - Nahoru 2.kolo
7.Michal Hrůza - Namaluj svítání 5.kolo
8.Voxel - Trip 1.kolo
9.Richard Müller feat T.Kerndlová - Klid, mír a pokora 3.kolo
10.Dominika Mirgová - Nová 1.kolo
11.Taylor Swift - Safe and Sound 5.kolo
12.Majk Spirit - Hladám pravdu 2.kolo
13.Tina feat Tomi Popovič - Mám ťa v hlave 2.kolo
14.Katarina Knechtová - Zmier svetlo s tmou 5.kolo
15.Adam Lambert - Better Than I Know Myself 5.kolo
16.Kelly Clarkson - Stronger 5.kolo
17.Lana Del Rey- Blue Jeans 1.kolo
18.Adele - Rumour Has It 4.kolo
19.Marie Rottrová - Stínohry 4.kolo
20.Rihanna - Where Have You Been 3.kolo

Vypadli :
Linkin Park - Burn It Down
Katy Perry - Part Of Me
Emeli Sandé - Next To Me
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
Cascada - Summer Of Love

Novinky :
N1 Shakira - Addicted To You
N2 Alyssa Reid - Alone Again
N3 The Rasmus - Somewhere
N4 Maroon 5 feat Wiz Khalifa - Payphone
N5 Coldplay feat Rihanna - Princess of China


Klus potřetí zlatý, nejvyšší novinku obstaral Raego

5. května 2012 v 19:12
I v tomto týdnu jste poslali do naší hitparády více hlasů než v kole předchozím, a na 1.místo vaše hlasy opět vynesly stříbrného slavíka a nejprodávanějšího českého umělce současnosti Tomáše Kluse. Jeho obrovský hit Nina u nás bere potřetí za sebou zlato. Změna se nekoná ani na dvojce, tam je opět Anet Langerová se svoji verzí písně Vzpomínka pro rok 2012, a Top 3 nám premiérově doplňuje slovenský zpěvák Max Jason Mai, dříve známý jako Miro Šmajda, se singlem Dont Close Your Eys, který má vysoké ambice v letošní Eurovizi.
Nejvýše umístěnou novinku týdne nám přichystal Raego, kterému po Christině Delaney či Viktorii Krásné asistuje další talentovaná zpěvačka - Kristýna Šebíková, se kterou současný idol dívčích srdcí stvořil hit Nahoru, který startuje na 4.místě. Hned za ním na pětce je minule bronzový Michal Hrůza se singlem Namaluj svítání z aktuálního alba Noc. Zajímavostí je, že tento týden máme v Top 7 hned 3 rappery, kromě Raega je totiž 6. Lipo společně s Debbi a písní Ležím v tvé blízkosti, a na sedmičce následuje slovenský objev roku Majk Spirit v produkci DJ Wiche - Hladám pravdu.
V elitní desítce už je stálicí i zpěvačka Anna K., která momentálně objíždí republiku s turné k desce Relativní čas, a na chvostu Top 10 máme konečně také něco ze zahraniční produkce - 9. je Taylor Swift a Safe and Sound, a 10. hvězda loňského roku Britka Adele s aktuálním singlem Rumour Has It z již legendární desky 21.
Postup týdne může slavit stálice české hudební scény, paní zpěvačka Marie Rottrová se svojí skladbou Stínohry z filmu Alois Nebel, která si polepšila z 18. na 12.místo. Opačný osud potkal spolupráci Richarda Müllera a Terezy Kerndlové, jejich balada Klid, mír a pokora totiž padá z 6. až na 16.příčku, což znamená pád týdne. Nutno ale říct, že velmi výrazně klesli i noví Linkin Park, Burn It Down padá z Top 10 až na 19.pozici.
Svými hlasy jste rozhodli, že do Top 20 se nevešli Voxel, Amy Macdonald, Lana Del Rey, Gotye feat Kimbra a také Madonna, která se svým albem MDNA zažívá naprostý prodejní propadák, jaký nemá v kariéře "královny popu" obdoby (aktuálně je pár týdnů staré album až 45.nejprodávanější v USA).
Nový objev české hudební scény Voxel, ani zpěvačka Lana Del Rey však nemusí truchlit, neboť od nich rovnou nasazujeme další novinky. Václav Lebeda alias Voxel představuje song Trip, který je doprovázen zdařilým fotoklipem, Lana Del Rey k nám zase posílá 3.singl z veleúspěšného alba Born To Die, kterým je skladba Blue Jeans. O další novinky se postarala Slovenka Dominika Mirgová se srdceryvnou baladou Nová, německý taneční projekt Cascada a také Carly Rae Jepsen s čím dál populárnější písní Call Me Maybe.
Hlasujte do soboty 12.5.2012 do nového kola. Díky za Vaše hlasy.

1.Tomáš Klus - Nina 4.kolo
2.Aneta Langerová - Vzpomínka 2012 4.kolo
3.Max Jason Mai - Don't Close Your Eys 4.kolo
4.Raego fear Kristýna Šebíková - Nahoru 1.kolo
5.Michal Hrůza - Namaluj svítání 4.kolo
6.Lipo feat Debbi - Ležím v tvé blízkosti 4.kolo
7.Majk Spirit - Hladám pravdu 1.kolo
8.Anna K. - Moudřejší než noc 4.kolo
9.Taylor Swift - Safe and Sound 4.kolo
10.Adele - Rumour Has It 3.kolo
11.Rihanna - Where Have You Been 2.kolo
12.Marie Rottrová - Stínohry 3.kolo
13.Tina feat Tomi Popovič - Mám ťa v hlave 1.kolo
14.Katy Perry - Part Of Me 4.kolo
15.Katarina Knechtová - Zmier svetlo s tmou 4.kolo
16.Richard Müller feat T.Kerndlová - Klid, mír a pokora 2.kolo
17.Adam Lambert - Better Than I Know Myself 4.kolo
18.Kelly Clarkson - Stronger 4.kolo
19.Linkin Park - Burn It Down 2.kolo
20.Emeli Sandé - Next To Me 1.kolo

Vypadli :
Voxel - V síti
Amy Macdonald - Slow It Down
Lana Del Rey - Born To Die
Gotye feat Kimbra - Somebody That I Used To Know
Madonna - Masterpiece

Novinky :
Voxel - Trip
Dominika Mirgová - Nová
Lana Del Rey - Blue Jeans
Cascada - Summer Of Love
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe

12.5.2012 14:30 HLASOVÁNÍ UKONČENO!